
ČAČAK – Košarkaši Borca savladali su u pripremnom meču pred novu sezonu ekipu Studentskog centra rezultatom 110:93.
Ljubitelje košarke u Čačku, ali i trenera Marka Marinovića može da raduje još jedna dobra partija trojice igrača koji su ovog leta stigli u grad na Moravi.
Hejl je pokazao da će verovatno biti ključni igrač u predstojećoj sezoni. Postigao je 28 poena i igrao skoro bez greške. Njemu uz rame bili su mladi Tomašević sa 21 i tek nešto stariji Pecarski sa 19 postignutih poena. Dvocifren je još bio i Sanadze sa 18 koševa.
Kod gostiju, bolji od ostalih bili su Starovlah sa 19 i Edvards sa 18 poena.
Izvor: Morava info







Nisam zlurad,možda sam nepismen,košarkaški ali jesam jako oprezan.Svi su se dobro pojačali tako da i Borac mora isto to uraditi.Potreban je roster od dvanaest spremnih košarkaša plus nekoliko juniora.To je moje mišljenje,ne mora da znači da sam u pravu.Što se tiče publike,tu ne BiH trošio reči,sinoć smo sve rekli.Bićemo Borčev šesti i sedmi igrač na terenu.Nikome ovde neće biti lako da igra protiv Borca,samo da ne zabrane ulazak u halu.
Borac odbranu nije igrao trideset minuta.Ako se ne varam,potrebna su najmanje tri pismena igrača,koja znaju da igraju odbranu.
Brate, da Borac sada dovede LeBrona, Karija i Jokića, ti bi i dalje gurao svoju priču o neophodnih 3 pismena igrača. Borcu treba samo još Marinković da zatvori priču pod košem, publika u halu i to je to za ovakav budžet. Dosadašnja pojačanja odlična. Živ mi bio…
Igralo se u malo bržem ritmu,pripremni period,bez klasične petice sa 3 juniora 2004 godište,dali ljudi 110 poena i ti kažeš treba 3 pismena igrača da igraju odbranu.Stvarno neki naijači ili su zluradi ili sportski nepismeni totalno.
Naši da su hteli dobili bi 40 razlike! Marinković i jedan plej a i ne mora, ma daj još Marinkovića i to je to, sredina tabele je naša!
Jos jedan plej i centar i super ekipa
Ako dovedu Marinkovića biće solidna ekipa.