
ČAČAK – Gradonačelnik Čačka Milun Todorović razgovarao je sa direktorom Gimnazije Ivanom Ružičićem o projektu izgradnje fiskulturne sale u toj čačanskoj srednjoj školi.
Kako je objavljeno, nakon usvajanja izmena i dopuna PGR „Centar“ i dobijanja uslova Zavoda za zaštitu spomenika kulture iz Kraljeva radi zaštite arheološkog nalazišta u Mutapovoj ulici i dvorištu čačanske Gimnazije, stekli su se uslovi za izradu projekta predviđenog za izgradnju fiskulturne sale, koja će zadovoljavati sve standarde za objekat te namene.
Sredstva za izradu projekta su predviđena budžetom Grada Čačka za ovu godinu.
Izvor: Morava info









Nadjite nekog dobrog arhitektu ,nemojte posle da krivite nekog da nije uradjeno valjano.
Bivsi i sadasnji djaci Vas gledaju.