GORNJI MILANOVAC – Predsednik opštine Gornji Milanovac Dejan Kovačević izjavio je da je, nakon pucanja magistralnog cevovoda iz pravca Rzava, doneta naredba o proglašenju vanredne situacije u toj opštini i dodao da će ona trajati dok se ne stabilizuju sve okolnosti zbog koji ih je proglašena.

- Javno komunalno preduzeće dobilo je naredbu da poveća kapacitete proizvodnje vode u Banjanima i da pripremi raspored isključenja vode na gradskom području za sutrašnji dan – rekao je Kovačević.
Istakao je da je iz Javnog preduzeća „Rzav“ Arilje najavljeno da bi sanacija kvara trebalo da bude završena u narednih 48 sati, dok će nakon toga uslediti ispiranje cevovoda koje može trajati do 72 sata.
Izvor: Tanjug








