Žele ima za čim da žali, poraz od lidera u završnici meča

1
551

ČAČAK – Košarkaši Železničara doživeli su poraz na svom terenu od ekipe Radničkog iz Beograda rezultatom 84:79 u utakmici 20. kola Druge lige Srbije.

Meč je odlučen u neizvesnoj završnici, a Čačani su imaju za čim da žale, pošto su na dva i po minuta do kraja imali prednost od tri poena (78:75) nakon trojke Sima Mikavice. Međutim, lider na tabeli stabilizovao je redove i serijom od 6:0 u poslednji minut ušao sa prednošću od tri razlike.

Imali su košarkaši Žela napad na izjednačenje, ali je Mikavica, nažalost, pogrešio i pobeda je otišla na Crveni krst.

U redovima domaćeg tima najzapaženiji su bili Marić i Gugović sa po 16, (Marić 15 skokova) Mikavica i Raković sa po 11, te Panić sa 9 postignutih poena.

Kod “krstaša“ Ivković je zabeležio 22 poena.

Železničar ima učinak od devet pobeda i 11 poraza, a u narednom kolu gostuje u Zrenjaninu ekipi Proletera.

Izvor: Morava info

Prethodni članakBorac desetkovan u Podgorici, protiv Studentskog centra sa osmoricom igrača!
Sledeći članakStan i stalno zaposlenje za samohranu majku koja je sa četvoro dece živela u suterenu od 20 kvadrata