Čačak 94 grabi ka opstanku, ubedljiv trijumf nad Zemuncima

5
770

ČAČAK – Košarkaši Čačka 94 napravili su još jedan korak ka opstanku u KLS pobedom nad Mladosti iz Zemuna rezultatom 103:85.

Meč je u Hali kraj Morave odigran u okvirz 27. kola Košarkaške lige Srbije.

Pitanje pobednika se nije postavljalo nijednog trenutka, a gosti su bili ravnopravan protivnik samo u uvodnih 10 minuta, i pri kraju meča kada se već znalo koja ekipa će doći do trijumfa.

Tri kola pre kraja šampionata izabranici Đorđa Mićića nalaze se na 11. poziciji sa 10 pobeda i 17 poraza. Za definitvan ostanak u društvu najboljih biće im verovatno potrebna još jedna pobeda.

Najefikasniji u pobedničkom timu bili su Amerikanci Danijels i Pulijam sa 21, odnosno 19 poena. Ćurčić je dodao 16, Dumić 13, a Popović i Majstorović po 10. Vredi napomenuti i da je svoje prve minute u seniorskoj konkurenciji upisao kadet Jakov Tatić, koji je zabeležio 4 poena.

U narednom kolu Čačak 94 gostuje u Vršcu istoimenoj ekipi.

Izvor: Morava info

Prethodni članakPotpisani ugovori: Nova stolarija za oko 400 domaćinstava u Čačku