ČAČAK – Na Gradskom trgu u Čačku u julu će biti održana dva rok koncerta jula organizaciji Doma kulture i Grada Čačka.
Najpre će 18. jula koncert održati kragujevački hard rok sastav “Osvajači“, dok će 25. jula nastupiti rok veterani iz Niša “Kerber“.
Oba koncerta počeće u 20 sati.
Izvor: Morava info
vo imja Oca ko jos slusa ove ocvale trecepozivce
od onoliko fantasticnih mladih bendova mi cemo da gledamo rock penzose
Koliko se razumes u rok toliko i pricas. Svirke su im odlične, ali daj da pljujemo dok nam ne dovedu Cecu pa uz pivo i tri prsta da vičemo KUKAVICA, NISAM ZNALA DA SI…. More marš u pećinu.
Pa zar nije ovaj ljakse iz Osvajača pevao narodnjake. Oba benda sviraju seljački rok. Užas nad užasima.
pravo u centar
to je to
ocito ste vi obozavalac iste, posto vidim da stihove znate u mikron, sto dovodi do zakljucka da niste merodavni za komentarisanje rok bendova
prvi komentar je potpuno u pravu. oba benda su odavno „izlapela“ na sceni i imaju pubiku samo po ruralnim pripizdinama punih polutanera koji bi malo i rodnu livadu i deseterac i bubnjeve uz eventualno bas gitaru, zavijanje se podrazumeva
Osvajace tek ne bih komentarisao…pevac/ica koji mrnjauce i krmauce ko da ce da izda’ne Boze me prosti :)))
nema tu roka ni u najavi
sportski pozdrav
Alo bre sportista. Sta fali malo starog roka u gradu. Da kukamo nema nikad nista. Ja mislim da su ok i molim te pustime da mislim
ko te drzi jbt :)))
samo ja u ova dva benda nigde roka ne vidim…a jos manje cujem
Osvajaci svadbarski bend, a Kerber…hmmm, diskutabilno…mozda dve tri pesme
P.S. nisam ala da mi se obracate sa „alo“…to vi sa Vasima u Dragacevu, posto ste poznatim po medjuosbnom „alanju“ :))
sportski pozdrav
Alo sportista. Kakvo bre dragacevo, odrastao sam u centru grada zivim u pigovoj. Imam veze sa dragacevom kao sa singapurom. Moje misljenje je da je kerber odlican, osvajaci ok. Imam pravo da mislim, kao sto mislim da si ti baksuz i sexxxnja.
Jedni od naj boljih vokala ikada….ukljucujuci I EX JU…Dobro je samo da nije VO na raznju na trgu…i Miljojko I Radojko I Dobrila…Sitan vez zaponjac u dzep I vruca iz ranije da omulja usta…sa korom LJEBA..!
U julu ćemo u karantin ponovo. Možda budu koncerti bez publike.
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Portal Morava info zadržava pravo da, ukoliko ih proceni kao neumesne, skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, bilo kakvu pretnju, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj. Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Portal Morava info nema nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za skraćivanje komentara i njihovo objavljivanje. Redakcija ne odgovara za stavove čitalaca iznesene u komentarima. Vaš komentar može sadržati najviše 1.000 pojedinačnih karaktera, i smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.