
ČAČAK – Tokom protekla 24 sata na infektivno odeljenje bolnice nije primljen nijedan pacijent sa simptomima koronavirusa.
Na tom odeljenju trenutno je hospitalizovano četvoro pacijenata.
U prijemno-trijažnoj ambulanti samanjen je broj pregleda.
Izvor: Morava info








