Bez prijema novih pacijenata na infektivno odeljenje

0
321

ČAČAK – Tokom protekla 24 sata na infektivno odeljenje bolnice nije primljen nijedan pacijent sa simptomima koronavirusa.

Na tom odeljenju trenutno je hospitalizovano četvoro pacijenata.

U prijemno-trijažnoj ambulanti samanjen je broj pregleda.

Izvor: Morava info

Prethodni članakSaslušan Boško Obradović: U ovoj fazi postupka neću se pozivati na imunitet
Sledeći članakOvako je u Čačku proslavljena gradska slava (FOTO)

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here