
ČAČAK – Fudbaleri Borca 1926 ostvarili su ubedljiv trijumf na svom terenu protiv Mladog radnika iz Požarevca rezultatom 3:0.
Dvostruki strelac bio je Arsenije Vranić, a jedan pogodak postigao je Stevan Kovačević.
Nakon sedme vezane pobede, izabranici Darka Rakočevića imaju maksimalan učinak od 21 osvojenog boda, četiri više od najvećeg konkurenta za plasman u viši rang, FAP-a iz Priboja.
Upravo će ove dve ekipe odmeriti snage u narednom kolu, a Borac 1926 biće gost u tom duelu.
Izvor: Morava info









Nekad je Borac igrao sa Ajaksom sad sa Zablaćom i Podunavcima….
Cudno je da Provo gleda samo uza rodbina, a momci melju…
Ali zato su ovi iz Vladimirovaca brojni u komentarima
Sta ti gledas, svoje Stancice ili Kaculice?
Miran,ljakse…
Ti da si Cacanin navijao bi za Borac. Sikter nazad u selo svoje!
Na zapadu i jugu ofarban zid Lemi
Promena trave, ofarban zid na istoku, sitnice koje pokazuju da su u klubu ljudi koji vole fudbal, a ne kao nekad lesinari menadzeri koji su tu iskljucivo zbog para…
U Priboju se mi pitamo! Steva je doktor sa loptom, ono vredi doci gledati…
Samo je bitno da ne izgubite od nabedjenih kamiondzija i ako to uradite jednom nogom ste u prvoj ligi .
Ako Borac dobije u Priboju, može se reći da su blizu cilja, zato momci hrabro i strpljivo, njima se žuri, vi igrajte bez tenzije.
Napred Borac!
Tesko da je ikada Borac vezao ovoliko pobeda. Bravo Rakoca, neverovatan si trener! Do pobede u Priboju
Bravo Borac! Vreme je da i taj Fap padne, pametno do 3 boda u Priboju!
Borac prvi,igraju momci odlicno,besplatan ulaz i dodje 100 ljudi,sramota za Cacak
Apsolutno se slazem. Ali to je najvise zbog dezurnih pljuvaca koji do podne mrze sebe a od podne ceo svet. Pricaju o Provu kao da mi nismo bar 20 klub u drzavi koji se gasio. Konacno smo docekali da su u Borcu samo Cacani pitaju, besplatana ulaz, a vrlo malo gledalaca. To se mora promeniti u narednim godinama
Bravo Borac , sad da im vratlmo za proslu godinu i da im pokazemo gde im je mesto