Borac 1926 slavio u derbiju prvenstva i ostao u trci za plasman u Prvu ligu

12
1324

ČAČAK – Fudbaleri Borca 1926 savladali su Smederevo rezultatom 2:1 u derbiju šampionata Srpske lige Zapad.

Čačani su sada prišli na samo jedan bod zaostatka za Smederevcima i znatno povećali šanse za plasman u Prvu ligu.

Borac 1926 došao je u vođstvo u poslednjem minutu prvog poluvremena pogotkom Đokića, koji se najbolje snašao u gužvi nakon izvedenog kornera,

Na 2:0 povisio je Baždarević, koji je bio na pravom mestu nakon jedne ubačene lopte sa leve strane.

Sve što su gosti uspeli da urade je da smanje na 2:1 iz jedanaesterca u 86. minutu.

U narednom kolu “crveno-beli“ gostuju Slogi iz Bajine Bašte, a Smederevo u još jednom derbiju dočekuje trećeplasirani FAP.

Izvor. Morava info

Prethodni članakU nedelju veliki deo Čačka pet sati bez struje
Sledeći članakKadeti Borca dominirali 30 minuta, ali to nije bilo dovoljno za finale