
ČAČAK – Tokom noći ponovo je došlo do prestanka isporuke vode na teritoriji Čačka usled novog pucanja cevi na magistralnom cevovodu u Gorobilju.
Iako je inicijalno bilo najavljeno da neće doći do potpunog prekida u vodosnabdevanju, ispostavilo se da je kvar toliko ozbiljan da će voda morati da se ispusti iz sistema. Kako je objašnjeno, reč je o novom napuknuću neposredno ispred prethodno sanirane cevi.
Još uvek nema zvaničnih informacija koliko će trajati radovi i do kada će grad biti bez vode.
Izvor: Morava info









CACANINE PITAS LI SE ODAKLE JE TA VODA.
I KOLIKO STE JE PLATILI.
Zbog vasje Rzav presusio. Ribe je bilo u izobilju, sad vode nema ni za zabe. A SVE STE UZELI DJABE.
U pravu je neko sto je napisao da je vodovod radjen 90tih prosao kroz moju njivu.
I STA SAD. Kvar ….pa treba za par minuta da se popravi. Ma idite svi i pm. Vi ste siti i obijesni sto bi rekla moja baba.
Kakve veze ko je na vlasti, glupi komentari od glupog naroda,juce izasli iz kondura i blata pa im problem sto nema par dana vode,cisterni ina na vise lokacija,balone i puni,tako mi radimo.,zaboravili su bombardovanje,embargo,beda na sve strane a sad se zale sto nema vode zbog kvara
I bombardovanje i embargo i ovo pucanje cevi se desilo zbog istih ljudi – Vucica, Dacica i kompanije
Zovite Vucka da posalje jednog robota da popravi ovu cevku, kafu ce mo sami da skuvamo .
Kvar se desio na istom mestu gde je bio i prvi kvar zbog greška u montaži spojnice. Nestručna montaža je dovela do pucanja betonske cevi i to se samo pogoršava, pa su morali da ponovo isključe magistralni vodovod.
Srbija ili mafija…
Zbog vašeg ne znanja,uvozim kineske robote,sve znaju da rade i da igraju moravac!
Ćacurlije da nešto poprave, hahahaha…
Eeeee,gde mi živimo….Čačak,sramota….pih….
OVO JE SRAMOTA DA CETVRTI DAN NEMA MO VODE A KOZNA I KADA CE STICI VLAST CUTI NARODE TRBA DA IZACEMO SVI DA PROTESTUJEMO DA BUDEMO SLOZNI DA RESIMO PROBLEM AKO BUDEMO CUTALI I VAZDUH CE NAM ZABRANITI NIJE OVO APEL PO PLITICKOJ LINIJI OVOJE DOGORELO DO NOKATA POGOTO VO NAS SA SE.LSA I PERIFERIJE NIKO NE OBRACA PAZNJU I MALI KO DA POVEDE OVA NARO ZA SVOJA E
EMENTARNA PRAVA BEZ POLITIKANSTVA ZA NAS GRACANE ZA NASU DECU I BUDUCNOST
Šta se busate vi sa sela? Zar nemaš bunar u dvorištu?
U Srbiji u vremena stara,
Nije bilo kuće bez bunara!
A ti gradski Penzioneru se verovatno sećaš brojnih česmi sa polugama po dvorištima gradskih kuća koje smo zapustili ili, još gore, zatrpali ruglom novogradnje😏
Tačno
Zao mi je ali moram da primetim da skoro svi koji ste imali svoj komentar ste jadni. Kod vas je sve.politika. Predlazem da jos jednom procitate sve komentare pa cute videti koliko smo losi ljudi.
Treba svi da date otkaz. Jedna cev se radi 4 dana… i noci valjda ? Tako se ovde sve radi, ovo jedino ne moze da nam padne na glavu, samo smo prljavi i zedni. 21. vek. Cak i plemena imaju vodu
Ha ha ha ha, kakvi si to prevaranti. Pa da su zaposlili nekog stručnog to bi ustanovili odmah, ali ne moraju da uhlebe partijske kadrove.
Stručnjaci…. Za održavanja, za vođenje, za saniranje…
Cirkus se nastavlja…
Neodgovorno i krajnje neozbiljno. Da čovek ne poveruje šta se radi. Pa nije to cev auspuha na kolima. Ako ne znate pozovite one koji znaju. Puna ih je Srbija, istočna i srednja Azija.
Da se pitala struka, do ovoga ne bi došlo. Došlo na naplatu pametovanje prethodne vlasti i kupovina tzv. fakultetskih diploma. Gde je sad dinastija Ilić, zašto se ne oglase.
Haha dobra fora. Ne za dinastiju ilić, već za to da je kriv neko ko je bio na vlasti pre 15 godina. Možda je i Tito kriv
Je li ovo generalna proba nestanka vode pred neku VEĆU havariju .
Vežbaj narode , vežbaj
Možda voda ide u Kragujevac,Data Centru za hladjenje
Mi na višim spratovima nismo ni imali vodu.
Imate lep pogled na ruglo novogrdnje, ne može sve…
Za jednu cev koliko dana i koliko gradova ispasta… Pa sta da ocekujemo u ovoj zemlji uopste… eh…………
Bravo majstori,ko vas postavi da radite,cev jednu ne mozete da zakrpite.
Ljudi ko nas osudi da ove neznalice vladaju
Da nije sabotaza, sta mislite? Treba izacI ba ulice, vreme je. Prosla zima. Da se ne ulenjimo. Bas je razlog koji nam treba da nas razmrda. Razmislimo.
I ja sam na to posumnjao. Sve je moguce. Pogotovo za nas sa ovog podrucja. Mutni smo I pokvareni. Zato I sumnjam?
pa mi sami sebe gospodine, naravno. ne moze nad narodom koji valja da vlada neko ko ne valja. ali narod i pored nehumanih uslova ide radi i puni dzepove strucnoj gospodi koja bi trebalo da se pita za ovakve stvari. da je do mene, na posao niko ne bi isao dok se ne resi nestasica osnovnog resursa za zivot!! pa nije 15 vek da se kupamo u reci i da seremo jedni preko drugih.
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOJ A ULAZE SE U RAZNORAZNE DRUGE STVARI. E DOSTA SMO CUTALI
Samo jaši…. Dok narod ćuti…. Znači nismo do dna…. Al idemo ka dnu…. Zasigurno! Jaši….
Pa sta to radite bre ljudi,da li je moguce jutros u 6h nema opet vode .Zahtevati smenu direktora Bratuljevica
Ok i smene tog stručnjaka sa kupljenom diplomom u Beranama, hoće li se rešiti problem?
KRK
Bratuljo, pusti vodu!
Srbi stoko glupa. Umesto da se svi skupimo pred Opštinama, da se najure ova ćacad….
Kloakan, miran, kloakan. Skupljaj se ti ako hoćeš. Drugo i ne znaš nego da bazaš po ulicama jer si zgubidan. Samo nas zaobiđi.
Smrdoje da cutis da su poslati pravi majstori da otklone kvar vec bi sve bilo reseno.Vec su poslati zgubidani koji samo znaju da budalesaju kao sto si ti.
Ti si zgubidan kada tako komentarišeš. Pa nesposobni su na vlasti. Zato i nemamo vode. Šta znaš ti šta je zgubidan. Zgubidan je onaj što troši narodne pare za stadion a nema u Srbiji kvalitetne vodovodne ni kanalizacione mreže. Idi na stadion pa pi vode.
Mama ti klokanka!
Taj vodovod je uradjen pre 20 god kad su vladali žuti
Taj vodovod je pravljen 1990/91, od 1993 je u funkciji, žuto ti u gaćama…