Humanitarna žurka u “Zoni 9“, nastupa DJ kolektiv White City Soul

0
98

ČAČAK – U pabu “Zona 9“ u Čačku (Ulica Dragiše Mišović broj 13.) u subotu, 7. decembra, sa početkom od 21 sat, održava se humanitarna žurka na kojoj se prikupljaju sredstva za lečenje dečaka obolelih od Dišenove mišićne distrofije.

Te večeri će u “Zoni“ nastupiti White City Soul, beogradski DJ kolektiv, već 7 godina briše granice između muzike i umetnosti.

  • Njihovi setovi osvajali su publiku širom Evrope – od briselskog “Kiosk“ radija i lisabonskog “Duro de Matar“ kluba, pa sve do Mediterana. Sada vas pozivaju da zajedno stvorimo magiju i podržimo one kojima je pomoć najpotrebnija – poručuju organizatori.

Akciju prikupljanja novca za lečenje dečaka otpočela je Fondacija “Jedro“ koju su osnovale su porodice petorice dečaka koji boluju od Dišenove mišićne distrofije sa ciljem unapređenja zdravstvene zaštite i lečenja obolelih od ove opake bolesti. Na inicijativu Fondacije “Jedro“, 55 poznatih domaćih muzičara, glumaca i drugih javnih ličnosti otpevalo je pesmu, a više od 100 učestvovalo je u snimanju spota sa ciljem da se prikupe sredstva za lečenje petoro dece obolele od Dišenove mišićne distrofije.

Ulaz: humanitarna donacija po izboru.

O humanitarnom događaju u “Zoni 9“ više se se možete informisati na OVOM LINKU.

Izvor: Morava info

Prethodni članakPoznato kada se održava naredni Arsenal fest u Kragujevcu
Sledeći članakSNS Čačak: Izrugivanje i ponižavanje lokalnog parlamenta od strane političkih besramnika

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here