Jelesijević: Više nisam deo ujedinjene opozicije Čačka, fokus mi je podrška studentima i borba protiv vlasti

36
2509

ČAČAK – Lider opozicione Grupe građana “ProBudimo Čačak“ i odbornik u Skupštini grada Pavle Jelesijević izjavio je na društvenim mrežama da više nije deo ujedinjene opozicije, naglasivši da mu je prioritet podrška studentima i rešavanje problema građana.

  • Čisto da naglasim, nisam deo ujedinjene opozicije, nisam bio, niti ću biti. Ono na šta sam lično fokusiran je podrška studentima kao najsvetlijoj tački ovog društva, bavljenje problemima naših sugrađana i borba protiv vlasti. Moji saborci su naši sugrađani s kojima šetamo već godinu dana po kiši, snegu, suncu i košavi, niko više – naveo je Jelesijević u objavi na društvenim mrežama.

Podsetimo, Jelesijević je nedavno izjavio da se opozicija u Čačku mora ujediniti u borbi protiv vlasti i da je vreme da se prevaziđu međusobne razmirice “makar do pada SNS-a“.

  • Samo zajedno možemo doneti promene koje Čačak zaslužuje – poručio je tada Jelesijević.

Izvor: Morava info

Prethodni članakBorac 1926 poražen i u Vranju
Sledeći članakRaspisan tender za tehnički pregled vidikovca na Kablaru: Radi se testiranje nosivosti i izrada elaborata o proceni stanja konstrukcije

36 KOMENTARA

  1. 20 godina je vladala Nova Srbija Čačkom. Na talasu nezadovoljstva isplivale su Dveri i Boško koji je svakodnevno atakovao lično na braću Iliće. Kampanja Ili ći ili Mi, pa posle šetao sa njima na prvim protestima. Ali Boško je dobrih oratorskih sposobnosti, inteligentan, umeo je da GOVORI Pavle što je osnovno za političara. Tako je i opio Čačane i ušao u parlament sa 23 odbornika.

    Sve suprotno od čačanske opozicije i tebe Pavle koji pre 10 dana bombarduješ mreže da ste se ujedinili i da smanjujete vlast a danas daješ ovakvu izjavu. Da li si ti dečko normalan???

    Izađete ispred Gimnazije i pokažete svoje pravo lice. Pa tebe Stojan nije odabrao da govoriš jer bi ispao smešniji od Ćalovića samo ti to nisi shvatio dečko. Dok tako radite vlast se pozicionira i sve udare izdržava. Politika vam je pljuvanje ljudi koji daju podršku SNS i SPS. Da bi imali većinu u Srbiji i ti ljudi treba da glasaju za vas. Ali ste vi sujetni arogantni prepotentni da to shvatite i pljujete te ljude. Da bi neko sa 55 % u zbiru prešao na vašu stanu treba da mu se obratite a ne da ga vređate i omalovažavate. Ali treba da mu se obratite a ne da ričete, cičite i usplahireno nastupate.

    Zato će ovi još vladati a vas će pojesti zloba i lična sujeta.

    P. S. Kad se Pavle baviš politikom treba da razmišljaš da reč ima dva kraja. Kao kad si Baralića napao za poštenje pa ti on objasnio ko si i na čemu počivaš, na falsifikovanim ličnim kartama i falsifikovanim pasošima.

    Ispao si običan teletabis a tako i izgledaš. Jad i beda.

      • Nije Vajko i nisu cveni kmevi. Ovo je slobodan portal koji objavljuje komentare za razliku od tvog Bvka koji piše hvalospeve o tebi i truje ovaj narod. A ovo ti je istina. I nema ti ovde lajkova i blokiranja kao na tvojoj stranici da brišeš kad ti neko napiše istinu. Ne nerviraj se Pajco uđi u bure i zapali smešnu cigaru kao što si objavljivao sa srednjim prstom.

  2. Pametni su otisli 90ih

    Nece ovde nikad biti ni normalno a jos manje za zivot gde se cene prave vrednosti

    Uzivajte u glibu kad vec niko muda nema danse stvari rese.

    Sportski pozdrav!

  3. On ionako nema podrsku. Hoce on da bude br 1 a calov mu ne da, jer decko nema CV nema nista
    Ali ego je veliki, i zbog toga ce ds pukne opozicija, jer jedino zajedno imaju sansu, ali ne shvataju to izgleda

    Ni Djindjic nike voleo Kostujicu ali su zajedno dobili Slobu i Radikale

  4. Evo ga mali Boško. Sve bi ovo možda i bilo u redu da ne znamo šta Jele zaista misli o studentima koji su ga u startu otpisali. A mogao si brate mnogo više. Jak potencijal ugašen. Žao mi je iskreno.

  5. Decko se pogubio nacisto. Svakih sedam dana nova odluka koja je suprotna od predhodne. Nije politika za tebe momce. Radi nesto drugo, nisi ti za ovo.

  6. Sve gola gov….., trideset pet vas iz opozicije u skupštini grada ne moze da se dogovore ni oko čega, i treba debeli Stevanić i Milun da vas jašu kad ste govna. Zato i ne možete da okupite više od hiljadu ljudi u Čačku, građani neće takve ljude. Skineš ovu sektu sa vlasti, a dođu isti kao i oni. Svi ste izmenjali po nekoliko stranaka od Stojana Markovića, Violete Marković, Dula Selakovića….., politikom se bave najgori ljudi u ovom gradu i ovoj zemlji. Jedini spas ako ova deca naprave listu sa nekim normalnim ljudima ali čisto sumljam, neće niko normalan u ovaj glib i kaljugu.

  7. Mali nema pojma, ne moze da se obuje u „jednoj pameti“. Češće menja mišljenje i stavove nego vremenska prognoza. Pavle, smešan si političar… Čačani nisu zaboravili kako si odmah nakon izbora otišao u Ameriku, kad je trebala da se spreči izborna krađa i manipulacija!

  8. Evo ja nikad nisam glasao radikale i necu ih nikad glasati, ali i ti Pavle zasnivas svoju borbu protiv vlasti na njihovim losim stvarima koje rade a njih je mali milion. Mozes li ti ili neko drugi da kaze budzet grada je toliki, na tim i tim stvarima se enormno ugradjuju ljudi na vlasti. Mi bi smo napravili razvojni budzet tako i tako. Koliko uloziti u infrastrukturu, koliko u kapitalne projekte, pomoc privredi, kako pomoci i izvrsiti inkluziju socijale i sugradjana sa invaliditetom. Napraviti kategorizaciju radova sta je ono sto je najprece raditi u nasem gradu. Ima gomila stvari na kojima treba raditi, izadjite ljudi sa planom i timom ljudi. Evo na primer, koga si ti profilisao od ljudi osim sebe? Imas li ti neki tim ljudi i kazes ovaj zaduzen za to i to, ovaj za ovo, plan je taj i taj.
    Od ovih na vlasti nema gorih, ali ljudi koji se bave pricom na lokalu moraju da predstave nacin na koji bi oni vodili grad i ko su ti ljudi.

    • Bajka! Da je vlast normalna i smenjiva, sve ovo bi imalo smisla! 50 batinaša samo čeka da neko promoli glavu da mu je razbiju! Ko ne veruje znači da nije osetio a ako nije osetio znači da samo sedi kući i menja tv kanale. Nego, kad sve znaš, samo povedi , sledićemo te 👏🏻👏🏻👏🏻

  9. Ja sam jedan od tih koji šetaju i izražavaju nezadovoljstvo ka ovom kleptokradskom nakaradnom sektaškom režimu.
    A ti prijatelju nisi za politiku.
    Ti si jedan od onih koji je pomogao ostanak na vlasti ovih bitangi pljujući po suparnicima iz opozicije par dana pred lokalne izbore, i tako spustio ionako nisku izlaznost sluđujući jedan deo opozicionih birača, što očigledno i sada radiš.
    Da li si to ukapirao, ne znam, ako si uopšte svestan šta si tad uradio.
    Da čovek kaže da si tad pogrešio, da te ponela emocija ili ne znam šta drugo, da nisi to uradio iz loše namere.
    Ali ovo sad što radiš još je gore. Umesto da doprineseš ujedinjavanju opoziciono – studentskog bloka, ti ubacuješ patke i deliš.
    Ovo samo pokazuje tvoju veliku nezrelost!
    Da li si uopšte svestan šta radiš i koliku štetu praviš, ili ovo radiš po nečijem nalogu!?

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here