Kadeti Borca doživeli prvi poraz u sezoni

3
564

ČAČAK – Kadeti Borca doživeli su prvi poraz u ovogodišnjem šampionatu Triglav lige Srbije.

Bolji od izabranika Vladimira Zlatanovića bili su vršnjaci iz Mege i slavili rezultatom 71:64.

Igrači iz Beogradskog kluba zasluženo su došli do trijumfa, budući da su bili bolji u prve tri četvrtine. Samo u poslednjem kvartalu Čačani su zaigrali na nivou svog renomea, ali tada je već bilo kasno.

Najefikasniji u Borcu bili su Ivković i Erić sa po 15, Dragićević sa 11 i Stojić sa 9 postignutih poena.

Borac sada ima učinak od devet pobeda i jednog poraza. Narednog vikenda u Čačku se igra derbi kola između Borca i Crvene zvezde.

Izvor: Morava info

Prethodni članakAutomobil udario pešaka u Atenici, stariji muškarac završio u bolnici
Sledeći članakGrađani se žale na rast mesečnih obaveza prema bankama

3 KOMENTARA

  1. Svaka čast za momke I zlacka izuzetno talentovani dečaci sastavljeni iz dve generacije,nema sumnje da će doći do medalje ja se iskreno nadam do zlata jer to zaslužuju a vodjeni su ozbiljnim trenerom od koga će dosta naučiti samo napred. I što se tiče juniorskoj tima i peja koji ih fantastično vodi istoga sam misljenja da moze do zlata,momci jako do kraja

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here