KK Borac od 1. oktobra počinje prodaju sezonskih karata – poznate i cene ulaznica za Partizan i Dubai

6
1247
Foto: Dragana Stjepanović

ČAČAK – Košarkaški klub Borac Mozzart saopštio je da u sredu, 1. oktobra, počinje prodaja sezonskih karata za takmičarsku 2025/26. godinu.

Sezonske karte važiće za sve utakmice koje Borac bude igrao u hali kraj Morave, u ABA ligi i KLS.

Cena sezonskih karata iznosi:

  • junior (7–15 godina) 5.000 dinara
  • standard 10.000,
  • VIP 20.000,
  • Gold (prvi red uz teren) 50.000 dinara.

Uz svaku sezonsku kartu obezbeđuje se i članska karta, kao i prigodan poklon.

Pojedinačne karte u ovoj sezoni koštaće 600 dinara, a đačke 300. Za duele sa evroligaškim Partizanom cene će biti 2.000 dinara (odnosno 1.000 za decu), dok će protiv Dubaija iznositi 1.500 dinara, odnosno 800 za decu.

Novina od ove sezone je uvođenje članskih karata, koje će se obnavljati svake godine, a članovi ostvaruju i pogodnosti poput popusta u fan šopu. Klub je najavio i otvaranje prvog fan šopa u svojoj istoriji, koji bi trebalo da počne sa radom u novembru.

Borac će u novu sezonu ući sa timom sastavljenim pretežno od igrača iz Čačka, uz iskusnog Boldvina, kojem je ovo treća sezona u dresu kluba.

Za kupovinu karata preko računa kompanije se mogu obratiti klubu putem mejla office@kkborac.rs .

Izvor: Morava info

Prethodni članakDomaći zadatak male Čačanke na temu “Živimo u naselju“ sve nasmejao
Sledeći članakMladić pretučen nakon završetka protesta pristalica i protivnika SNS

6 KOMENTARA

  1. Da rezervisemo karte na vreme bice krcato posto ste ove godine napravili odlican tim . Nemojte se zavaravati ovaj tim je do sada najslabiji koliko Borac igra u ABI , budite srecni da vam bude hiljadu ljudi , a docice period da pozivate navijace posto ce ulaz biti besplatan .

    • Tačno tako.Prisvojili su klub svih gradjana Čačka i napravili od njega političku partiju.
      Na sramotu svih pokolenja koje dolaze.
      BOJKOT I UPRAVA NAPOLJE!!

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here