
GORNJI MILANOVAC – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Gornjem Milanovcu, po nalogu Osnovnog javnog tužilaštva, podneće krivičnu prijavu protiv 42-godišnjeg muškarca iz tog mesta, zbog sumnje da je izvršio krivično delo nepostupanje po zdravstvenim propisima za vreme epidemije.
U saopštenju policije se navodi da je on sinoć zatečen u Sinđelićevoj ulici u vreme zabrane kretanja na javnim mestima.
Izvor: MNA








