
ČAČAK – Kvar na magistralnom cevovodu vodosistema “Rzav“ je otklonjen nakon čega je stigla tehnička voda.
Voda je stigla je oko 5.30, ali je pritisak jutros bio nešto slabiji. U toku dana očekuje se da potpuna normalizacija snabdevanja na svim područjima u Čačku, Gornjem Milanovcu, Požegi, Arilju i Lučanima.
- Očekujemo da će u prepodnevnim satima svi dobiti vodu i da će se stabilizovati pritisak na gradskom području, a nakon toga će krenuti punjenje podsistema – izjavio je direktor čačanskog “Vodovoda“ Zoran Pantović.
Dok ne stignu rezultati analize ispravnosti, voda je samo za tehničku upotrebu.
Izvor: Morava info, RTS









Kad uspostave sistem neka jave😬
Vest vam je stara. Posle neimarstva na otklanjanju kvara desilo se nešto neobjašnjivo. Opet nema vode. Kako? Na vidikovac idite i skočite u Moravu.
Nemamo Na Ljubic brdu vodu i dalje, pritisak je uzasan i kad radis Rzav leti. Upomoc