Mijatović: Bili smo u igri 25 minuta

12
621

ČAČAK – Trener Borca Dejan Mijatović izjavio je nakon poraza u Podgorici, da je Budućnost zasluženo slavila.

On je, međutim, istakao da je Borac pružio bolji otpor nego što rezultat 100:79 pokazuje.

• Bili smo u igri 25 minuta, na 51:46 je završena utakmica za nas. Puno sreće Budućnosti u nastavku takmičenja, a mi se okrećemo utakmici sa Zadrom – izjavio je trener Čačana.

Izvor: Morava info

Prethodni članakNa ulicama i putevima Moravičkog okruga u februaru zaustavljeno 105 pijanih vozača
Sledeći članakPoraz kadeta Mladosti od Mege

12 KOMENTARA

1. Ubiste više sa strancima i našim igračima. Frenklin dao 24 poena i 8 skokova, od naših jedino vredi Čarapić i on uvek ima minutažu. Uskoković se dečko gasi, nema nikakav učinak na poslednjih deset utakmica.

2. Dragana, zašto ti ne radiš za pola plate nego hoćeš celu platu na kraju meseca. Istina je, da nije bilo ovih stranaca i da su igrali Todor, Čarapić i te koje si nabrojala, sledeće godine bi gledala KLS u hali. Što se tiče odlaska, nemaju razlog da odu ako im ponude neke korektne ugovore. Ja bih se pre svega zahvalio Todoru i Čarapiću na saradnji, koja je poenta drzati nekoga da sedi na klupi i ne odigra 3 minuta po utakmci. Oni su igrači za Čačak 94, za KLS ligu.

3. Takva letargija na terenu, strašno, jesu oni od tog rezultata pogađali sve živo, pogledaj Frenklina kako se vraća u odbranu, baš ga briga, kao da jedva čeka ova tri kola i da ide kući.

• TAKO JE, ISPOD KOSA SAMI IGRACI BUDUCNOSTI NAM DALI GOMILU KOSEVA POSTO SE NASI CENTRI VUKU PO TERENU. SRECA PA VEROVATNO I DA NIKOG NE POBEDIMO DO KRAJA OSTAJEMO U LIGI. ZA SLEDECU GODINU NE ZNAM STA DA KAZEM.

• Džoli samo zna da pametuje a najmanje je pametan???? Stalno neki izgovori,pravdanja,bolje pogledaj igru tvojih vedeta stranaca- koji su primili svaki cent do sada a ostali pola od njih??????? Jedva čekaju da zapale a onda će biti ajde Pavle,ajde Manojlo,ajde Todore itd……pazi treneru da ti ne udare kontru????