Najavljena rekonstrukcija vrtića “Majski cvet“ i gradnja obdaništa u Trbušanima

0
750

ČAČAK – Predstavnici gradskog rukovodstva posetili su u okviru Dečje nedelje vrtić “Majski cvet“. Tom prilikom osoblju vrtića i mališanima predati su na korišćenje smart televizori, laptop, boks uređaji, kao i ruteri za internet u celom objektu.

Najavljeno je da će taj vrtić, koji se nalazi u Trnavskoj ulici, biti rekonstruisan, a za tu namenu grad je na konkursu Vlade Srbije aplicirao za sredstva u iznosu 22,5 miliona dinara.

Ove godine, zajedno sa Fondacijom “Novak Đoković“, gradićemo vrtić u Zablaću, a sledeće godine u Trbušanima, kada ćemo izvršiti i dogradnju objekta vrtića “Nadežda Petrović“ – najavio je gradonačelnik Čačka Milun Todorović.

On je podsetio da je grad za funkcionisanje dve predškolske ustanove čiji je osnivač lokalna samouprava i još tri u privatnom vlasništvu, koje ukupno pohađa 4.100 mališana, opredelio gotovo milijardu dinara.

Izvor: Morava info

Prethodni članakU Čačku vakcinisano 18.500 ljudi, 8.300 primilo obe doze
Sledeći članakPreviranja u čačanskom Crvenom krstu, glavni akteri Davidović, Logvinov, Janković i Trifunović

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here