NIS: Sve pumpe u Srbiji u redovnom režimu rada, ima dovoljno zaliha naftnih derivata

1
162
Foto: NIS

Svi maloprodajni objekti NIS-a posluju trenutno u redovnom režimu rada, uredno su snabdeveni i obezbeđene su dovoljne zalihe naftnih derivata za domaće tržište.

To je Tanjugu rečeno u NIS-u, gde su dodali da je plaćanje goriva i druge robe moguće izvršiti gotovinom i Dina platnim karticama svih banaka.

Takođe, može se platiti i korporativnim karticama, m-banking aplikacijom svih banaka putem opcije „IPS pokaži“, kao i Drive.Go aplikacijom (samo uz IPS način plaćanja).

Uz navedene načine plaćanja, kao i u prethodnom periodu, potrošači mogu ostvarivati pogodnosti programa lojalnosti „Sa nama na putu“, kao i Taksi i Agro kartica.

  • U novonastalim okolnostima jedan od prioriteta kompanije NIS nastavlja da bude uredno snabdevanje tržišta svim vrstama naftnih derivata. NIS na tržištu Srbije rukovodi maloprodajnom mrežom od više od 320 benzinskih stanica, a u ovom trenutku svi maloprodajni objekti NIS-a posluju u redovnom režimu rada – navode iz NIS-a.

U NIS-u kažu da pažljivo prate aktuelnu situaciju i da će u slučaju bilo kakvih promena u okviru poslovanja javnost biti blagovremeno obaveštena.

Izvor: Tanjug

Prethodni članakZakorači u mračni svet i otkrij magične dobitke sa Gates of Halloween
Sledeći članakZa vikend počinju juniorska i kadetska liga Srbije, evo sa kim se u prvom kolu sastaju Borac i Čačak 94

1 KOMENTAR

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here