Ocokoljić: Bili smo borbeni, ali “neke stvari“ su bile presudne kada je u pitanju konačni ishod

2
567
Foto: Dragana Stjepanović

ČAČAK – Trener košarkaša Borca Saša Ocokoljić izjavio je nakon poraza od Beča da je njegov tim bio borben, ali da je jedan od problema bio i rezultatski zaostatak u ranoj fazi meča.

On je takođe istakao i da su na konačni ishod uticale “neke stvari“, ali nije precizirao da li je mislio na sudijski kriterijum.

  • Počeli smo sporo i Beč je stekao prednost veću od 15 poena. Međutim, kada smo podigli intenzitet u odbrani i zaigrali fokusiranije u napadu, uspeli smo da ih stignemo. Praktično smo, posle prve četvrtine, dobili sve tri preostale deonice i preuzeli vođstvo, ali to nije bilo dovoljno – rekao je Ocokoljić.

On je čestitao protivniku na pobedi, ali i svojim igračima na prikazanoj borbenosti.

  • Čestitam ekipi Beča, ali i mojim momcima na velikoj borbi večeras. Bili smo u dobroj poziciji da dobijemo utakmicu, ali neke stvari su presudile. Mogu da kažem da sam ponosan na njih i nadam se da ćemo ovako nastaviti u preostale četiri utakmice – istakao je trener Borca.

Pred Čačanima je veoma izazovan deo sezone, a narednog petka je u Hali kraj Morave izuzetno važan meč u borbi za opstanak protiv Zadra.

Izvor: Morava info

Prethodni članakSteva Tajvanac, ulični muzičar koji je osvojio Balkan, večeras u “Evergreenu“
Sledeći članakVeliki uspeh baletskog studija Kulturnog centra Čačak na takmičenju u Beogradu (FOTO)

2 KOMENTARA

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here