ČAČAK – Trener Borca Saša Ocokoljić izjavio je, nakon poraza njegove ekipe od Splita rezultatom 89:80, da je slabo otvaranje utakmice bilo ključni razlog neuspeha.

- Izuzetno smo loše otvorili utakmicu, od svih stvari koje smo pripremali nismo uradili ništa. Split je ušao s jako dobrom odbranom, već u prvoj četvrtini imali su prednost od 16 poena. Kasnije smo uspostavili ritam, ali to mekano prvo poluvreme u kojem smo primili 51 poen presudilo je pobednika – rekao je Ocokoljić.
Naredni meč košarkaši Borca igraju sledećeg ponedeljka protiv Igokee u ali kraj Morave.
Izvor: Morava info










zao mi je zbog poraza. i dalje sam ubedjen da ovaj tim moze mnogo bolje.
u nekim momentima nije bilo ni srece
neshvatljivo los ulazak u mec, sto naravno dovede do toga da protivniku samopouzdanje ode u nebo i ubacuju „frizidere“ preko ruke u poslednjim sekundama napada sa 9 metara, sa druge strane borcevim igracima se stegle ruke, pa zicer ne mogu ubaciit
neki limiti su jasno vidljivi golim okom, uostalom to potvrdjuje i statistika borac je ubedljivo najgora ekipa u ligi kad su u pitanju asistencije, sut za dva, sut za tri (uzgred i ubedljivo najmanje pokusavamo za 3)
upadljiv je nedostatak igraca sposobnih da igraju sa loptom u rukama, boldvin i uskokovic kojima je to primarni posao su uzgred dosta losi dodavaci.
nazalost dimec izgleda uzasno, ne znam dal mu je moguce naci neku smislenu ulogu, ovaj drugi amer ne igra uopste, a i ono sto je igrao ne uliva nikakvo poverenje, doveden je da pomogne u igri sa loptom, covek nije pokusao nijedan ulaz u dve utakmice, a sut mu je losiji nego 90% rekreativaca po basket terenima cacka
jedino resenje je dati jos vise slobode najtalentovanijim igracima ekipe a to su radovic, curcic i nikolic i pokusati jos vise podici intezitet u odbrani i drzati ga 40 minuta. forsirati tranziciju i oslanjati se u igri u odbrani u pozicionim napadima ova ekipa nema sta da trazi
Ma ovde je Malina kriv sigurno. Konačno je u klubu kako su ,,gradski momci“ želeli. Prvo Džolija doveli ,Mocart sa Čakajcem slomio da Malina ne bude trener uslovljavali svi kao biće procvat. Onda dođe Sakson i opet je isto. Dragačevac diška više od decenije. Krcka gradsku lovu i to je to.
A kudeje Lopez, je li stigao u ENBIEJ?
Ako sam dobro razumeo prvo poluvreme ste odigrali loše, a drugo još gore!
Da se ne lažemo, nema tu loseg ulaska, ekipa je slaba, nekompletirana. Split nas je lagano dobio, a spada u donji deo tabele. Dobio bi nas i u Čačku. Ekipa ne pravi akcije, nema šut, nema skok, čak ni bacanja ne daje. Ovo je domet prošlogodišnjeg Mornara, ništa više. Sve se svodi na individualne akcije 3-4 igrača, i to je provaljena taktika. Maše se ziceri, dodavanja neprecizna. Kao da se ne trenira, jedina taktika je sačekati grešku protivnika.
Jedna ekipa ispada, druga ide u baraž, mi smi sigurno jedna od njih.
Ili loš ulazak ili loš početak drugog poluvremena kao protiv Kluba,uvek ista matrica? Naučio napamet?Teško vam se piše do kraja sezone!
Ovo je bas sramota , igra losa , roster los , mi Cacani vise nemamo da gledamo kvaliteten sport , a nekada smo u svim sportovima imali prvoligese . . .