Pioniri Lotusa poraženi u prva dva kola finalnog turnira u Zrenjaninu

2
143

ČAČAK – Odbojkaši čačanskog Lotusa poraženi su u prve dve utakmice finalnog turnira Prvenstva Srbije za pionire koji se igra u Zrenjaninu.

Mladi Čačani u prvom kolu su doživeli poraz od Crvene zvezde rezultatom 3:0 (25:15, 25:12 i 25:16). Trema i samo ime protivnika je jako uticalo na dečake iz Cacka. Lotus je odigrao daleko ispod svojih mogucnosti. Pioniri Crvena zvezde su odigrali kvalitetno i odneli pobedu, ubedljivo baš kao što rezultat govori.

U drugom kolu protivnik je bio AS iz Batajnice. Lotus je odlično počeo i dobio prvi set 25:19. U drugom setu usledio je preokret i As je trijumfovao sa 25:16. Treci set takođe su dobili dečaci iz Batajnice 25:12. U četvrtom Lotus je vodio 15:11, ali AS osvaja 14 poena zaredom za konačnih 3:1 u setovima.

Opšti utisak je da je pobedila bolja ekipa, Lotus ima ubedljivo najmlađu ekipu, pa je rezultat realan.

Turnir se nastavlja danas. Lotus će u 12 časova odmeriti snage sa domaćinom turnira Proleterom. Konačan plasman u grupi bice definisan nakon mečeva treceg kola. Meč za sedmo mesto planiran je za 17 časova, dok ce mec za peto mesto biti odigran u 19.

Mecevi za treće i prvo mesto planirani su za nedelju.

Izvor: Morava info

Prethodni članakPoljoprivrednici će obeležiti godišnjicu protesta, ministru rok za razgovor do 21. maja
Sledeći članakŠta prosvetari zaista dobijaju izmenom Krivičnog zakonika: Nema bitne promene, učenici uglavnom maloletnici