
ČAČAK – Sanacija magistralnog cevovoda u Gorobilju je završena i sistem se trenutno puni, najavljeno je na nalogu “Infrastruktura Čačak“ na društvenim režama
Kako je istaknuto, očekuje se da će vodosnabdevanje u Čačku biti potpuno normalizovano do sutra ujutru, odnosno da će se u sistemu naći tehnička voda.
Voda će biti ispravna za piće tek kada Zavod za javno zdravlje Čačak za to da dozvolu nakon tri merenja hemijske i bakteriološke ispravnosti vode.
Izvor: Morava info









U Atenici-Obrez jos nema vode !!!!
Stigla voda. Bravo za majstore.
I eto digli su juce frku i prekjuce po gradu ,i odmah se prebacuje na vlast. Eto dosla je voda ,Jelisijevic ume samo da pljuje odmah ,verovatno je ovo i Vucic presekao iz Kine.Stvarno bre ovde treba neki ljudi da idu na lecenje
da li ti imas mozga,Vucic iz Kine…?
Hvala vam za update <3