Polet preokretom do tri boda u Ljubiću

2
711

ČAČAK – Fudbaleri Poleta ostvarili su vrednu pobedu na svom terenu protiv Budućnosti Krušika iz Valjeva rezultatom 2:1.

Po hladnom i kišovitom vremenu ekipa iz Ljubića do pobede je došla preokretom, golovima u drugom poluvremenu.

Gosti su poveli u 23. minutu pogotkom Neškovića.

U nastavku, međutim, mnogo bolja igra izabranika trenera Žunića, koja je najpre krunisana izjednačujućim golom Petra Gavrovića u 61. minutu, da bi 12 minuta kasnije Nikola Tripković postigao konačan rezultat meča.

Ovo je Poletu bila osma pobeda, nakon koje zauzima vrlo dobro sedmo mesto sa 24 osvojena boda. Toliko ima i Omladinac Zablaća, sledeći rival poleta u lokalnom derbiju, koji je na programu narednog vikenda u Zablaću.

Izvor: Morava info

Prethodni članakKolike su marže na prehrambrene proizvode u Srbiji i ko uzima više – veliki trgovinski lanci ili male prodavnice?
Sledeći članakOvi delovi teritorije Čačka u ponedeljak će biti bez struje nekoliko sati