
ČAČAK – Na magistralnom cevovodu u Gorobilju, na mestu koje je tokom jučerašnjeg dana sanirano, ponovo je došlo do curenja, nezvanično saznaje Morava info.
Ekipe su na terenu i utvrđuje se stepen kvara.
Još uvek nije poznato da li će ponovo doći do obustave isporuke vode sa vodosistema “Rzav“, ali preliminarne prognoze govore da će ekipe pokušati da saniraju oštećenje bez obustave vodosnabdevanja.
Prema informacijama sa terena, cev će morati da se otkopa.
Izvor: Morava info









Nesposobni jednu cev da poprave, napravili dodatnu stetu…Nije tacno ni da je voda pustena, mnogi delovi jos uvek nemaju vodu.
Trnava bez vode tri dana.
Ako narode opet glasajte sns bagru i uzivaj te…
I dalje glasajte za uzurpatore što sve živo pokradoše..
Ja zivim na9 spratu u Vuka Karadzica nema ni kapi vode. Za tri dana bilo je samo jednom oko tri sata posle ponoci. Uzassss
Džabe jad je stara cev krpis i ono opet neuspešno muka za bolnice vrtiće škole tesko bez vode
E Srbijo… pa mi smo u srednjem veku, i sto naprave to se srusi…
Na višim spratovima vode nije ni bilo,iako kazu da je kvar saniran…ma kome vi mažete oči?! Ovo je strašno,sram vas bilo,gnjide ljudske!
Ja zivim na 9 om spratu na Keju I imam vodu. Nije neki pritisak ali imam za osnovne potrebe. Zato ne mracite. Pogotovu vi zene. Ej zene, sta vam je, podivljale ste.
Lepo je to sto vi imate vodu, ali ima dosta onih koji nemaju
Kliker bi pokvarili
Vreme je da se menja vlast, a bogami i opozicija koja je podjednako nesposobna, samo se pitam sta narod ceka i zasto nismo svi vec na ulicama
Vlast se promenila odavno, ali ljudi se ne menjaju!
Najbolje da se promeni narod.Polako dolaze Pakistanci i Neplaci.Valjda ce ova zemlja da zasluzi bolji narod.
Pucale su cevi i za vreme prethodne vlasti. Nosali smo danima vodu u balonima. Pitanje je za vreme koje vlasti se pogresilo za vreme projektovanja.
Sta tacno treba da se desi pa da narod izadje na ulice? Grad od 100000 ljudi bez vode vec 2 dana!!!
Nazalost vecina su polutaneri, skoknu do rodnog kraja na bunar, pa nam je zato tako kako jeste.
O nuzdi u kupanju ne bih, al fensi sa Temua
A nama koji nemamo rezervnu opciju, resenje su baloni vode…
Pametni su odavde otisli devedesetih
Upravo tako , samo sto polutana nije 50% nego 80%
Većina su neutralni. Kad sam čula pre neki dan to od nekih svojih kolega, naježila sam se. U pitanju su visokoobrazovani ljudi. Njima je, valjda, dobro da bolje ne može biti.
Neverovatno
Puste vodu i odmah zakopaju cev bez ispitivanja pod pritiskom
Ala su je popravili svaka im cast
To sam i ja pomislila… sto nisu prvo cekali da vide da li im sve radi, strucnjaci…
Strašno …Haos . Vode nema u Trbusanima, a cev pukla . Šta vi mislite da je ovaj narod lud….
Ne mogu da verujem. Niste vi to dobro razumeli. Nemoguće je da Bratuljević magistar za saobraćaj i logistiku fakulteta u Bersnima nije to rešio kao jedan-dva.
Napredno !!!
Amaterizam u svakom pogledu,pa zarazice se ljudi,zbog nestrucnih majstora,pozovite u pomoc ekipe koje du strucne za ovakve situacije,ako ih uopste ima
Očekivano.
Drzi vodu ,dok majstori odu.
Samo NAPREDNO u 90-te ziveo SNS. Sve strucnjak do strucnjaka, nebrinite nece gasiti vodu ponovo jer neznaju oni da poprave to vec ce poskupeti cenu kubika na racunu.