ČAČAK – U Atrijumu Kulturnog centra Čačak večeras od 20:30 na programu je koncert čačankog benda “Trio+“.

U bendu je četvoro poznatih muzičara iz Čačka – Ceca, Žeća, Hadžo i Bibo. Oni će publici predstaviti svoje verzije poznati pop i rok hitova.
Koncert se održava u sklopu “Leta u Atrijumu Kulturnog centra“.
Ulaz je slobodan.
Izvor: Morava info








