
ČAČAK – U ponedeljak, 30. septembra, sa početkom od 20 sati Gradsko pozorište Čačak otvara novu sezonu i izvodiće svoju predstavu „Triptih o radnicima“ u Velikoj sali nove zgrade Gradske biblioteke „Vladislav Petković Dis“.
Predstava ima tri jednočinke, a autori teksta su tri mlada pisca Tijana Grumić, Strahinja Madžarević i Sara Radojković.
Režiju komada potpisuje Jug Đorđević, a uloge tumače Aleksandar Đinđić, Ivana Terzić, Una Đelošević i Bratislav Janković.
Karte po promotivnoj ceni od 300 dinara mogu se kupiti na info pultu Biblioteke od srede, 25.septembra.
Podsetimo, predstava “Triptih o radnicima“ je višestruko nagrađena na ovogodišnjem festivalu „Joakim Vujić“.
Izvor: Morava info









A jojjjj…pa ima li to kvazi pozoriste jos sta da pokaze osim ove predstave koja se igra tek 549 put.
A da, cekam kritike botova.
Izvolite….