
ČAČAK – Nekadašnji fudbaler i kapiten Borca Siniša Radanović zvanično je imenovan za novog sportskog direktora FK Borac 1926, saopšteno je iz čačanskog kluba.
Radanović će u narednom periodu biti zadužen za sportski sektor i razvoj ekipe, a od njegovog angažmana očekuje se značajan doprinos ostvarivanju sportskih ciljeva.
- Sa velikim zadovoljstvom obaveštavamo javnost da će naš nekadašnji igrač i bivši kapiten, Siniša Radanović, u narednom periodu obavljati funkciju sportskog direktora kluba – saopštili su iz FK Borac 1926.
Radanović je tokom igračke karijere nosio dres Borca, a u Srbiji je nastupao i za Hajduk iz Kule. Internacionalnu karijeru gradio je u klubovima iz Portugalije, Kine i Mađarske, stekavši bogato iskustvo koje će sada pokušati da prenese u rukovodećoj ulozi.
Podsetimo, Borac će se i u narednoj sezoni takmičiti u Prvoj ligi Srbije, a prema najavama, u novi šampionat ući će sa velikim ambicijama.
Izvor: Morava info









Pravićemo mi Vlada Stanisavljevica od blata…On je tata za ove Banbaliće i kombinacija ljude…Jedini je iskreno voleo fk Borac…Ovo ostalo su sve interes ljudi…
Sestric od Nikole Dzombe. To mu je i karijera i zanimanje. Malo neinteligentniji i bezobrazniji od ujaka ali kao i on uvek uz koga treba i na pravom mestu. Majko Srbijo…
Jedna polusezona, nestandardno i veoma slabo odigrana, tada smo ispali lagano, kad je Džo bio trener. Nikad posle viđen u Čačku, čak se i većina i ne seća da je ovde igrao, što i nije daleko od istine!
Tako je, to je sezona kad smo ispali i igrali finale kupa sa zvezdom
Pratim Borac od devedesetih , nisam propustio ni jednu utakmicu , pa me cudi kako nisam primetio ovoga lika a i ime mi bas nije poznato , pa bi voleo da mi neko kaze sa kojom je ovaj generacijom igrao , sem ako nije ulazio zadnjih sest minuta kad se cuva rezultat
Standardan štoper polovinom prošle decenije. U prvoj ligi kad je Borac igrao. Pravoj prvoj ligi.
Nosio broj 4 igrao standardno u ekipi, cini mi se da smo ispali te sezone 2011/12 igrali Bakula, Zoco, Obrad, Jeremic krilo. Bio je ok igrac, samo mi nije jasno ovo imenovanje zar vec nije bio na funkciji? I zivi li on uopste u Cacku,
Živi u Subotici. Mislim da je i drugi ili treći čovek sportskog saveza Srbije, ne treba pominjati kako i zašto.
SNS se pita. Sta vas to cudi. Ko kaze da mora biti strucnjak….
tanak kadar, mora neko sa ozb iskustvom jakih klubova