Siniša Radanović novi sportski direktor FK Borac 1926

10
2039

ČAČAK – Nekadašnji fudbaler i kapiten Borca Siniša Radanović zvanično je imenovan za novog sportskog direktora FK Borac 1926, saopšteno je iz čačanskog kluba.

Radanović će u narednom periodu biti zadužen za sportski sektor i razvoj ekipe, a od njegovog angažmana očekuje se značajan doprinos ostvarivanju sportskih ciljeva.

  • Sa velikim zadovoljstvom obaveštavamo javnost da će naš nekadašnji igrač i bivši kapiten, Siniša Radanović, u narednom periodu obavljati funkciju sportskog direktora kluba – saopštili su iz FK Borac 1926.

Radanović je tokom igračke karijere nosio dres Borca, a u Srbiji je nastupao i za Hajduk iz Kule. Internacionalnu karijeru gradio je u klubovima iz Portugalije, Kine i Mađarske, stekavši bogato iskustvo koje će sada pokušati da prenese u rukovodećoj ulozi.

Podsetimo, Borac će se i u narednoj sezoni takmičiti u Prvoj ligi Srbije, a prema najavama, u novi šampionat ući će sa velikim ambicijama.

Izvor: Morava info

Prethodni članakPutovanje kolima na more: Šta proveriti pre polaska?
Sledeći članakDelovi šireg centra i prigradskog dela Čačka u četvrtak dva sata bez struje

10 KOMENTARA

  1. Pravićemo mi Vlada Stanisavljevica od blata…On je tata za ove Banbaliće i kombinacija ljude…Jedini je iskreno voleo fk Borac…Ovo ostalo su sve interes ljudi…

  2. Sestric od Nikole Dzombe. To mu je i karijera i zanimanje. Malo neinteligentniji i bezobrazniji od ujaka ali kao i on uvek uz koga treba i na pravom mestu. Majko Srbijo…

  3. Jedna polusezona, nestandardno i veoma slabo odigrana, tada smo ispali lagano, kad je Džo bio trener. Nikad posle viđen u Čačku, čak se i većina i ne seća da je ovde igrao, što i nije daleko od istine!

  4. Pratim Borac od devedesetih , nisam propustio ni jednu utakmicu , pa me cudi kako nisam primetio ovoga lika a i ime mi bas nije poznato , pa bi voleo da mi neko kaze sa kojom je ovaj generacijom igrao , sem ako nije ulazio zadnjih sest minuta kad se cuva rezultat

    • Nosio broj 4 igrao standardno u ekipi, cini mi se da smo ispali te sezone 2011/12 igrali Bakula, Zoco, Obrad, Jeremic krilo. Bio je ok igrac, samo mi nije jasno ovo imenovanje zar vec nije bio na funkciji? I zivi li on uopste u Cacku,

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here