
ČAČAK – Gradski odbor stranke Srbija Centar oglasio se povodo nestašice vode u Čačku. Oni postavljaju pitanje kako je moguće da je Čačak i pored povoljne hidrološke situacije u potpunosti ostao bez napajanja tehničkom vodom.
Njihovo saopštenje prenosimo u celosti:
Zbog havarije na cevovodu kojim se Čačak snabdeva vodom sa Rzava je došlo do uvođenja vanredne situacije i potpunog nestanka vode na celoj teritoriji grada.
Ako ovu akcidentnu situaciju uporedimo sa sušnim periodima iz prethodnih godina kada je dotok rzavske vode bio na minimumu, a grad nije trpeo moramo se zapitati zašto smo sada ostali čak i bez tehničke vode.
Kapacitet izvorišta u Beljini je i ranije bio dovoljan za većinu potreba našeg grada, a to se pokazalo i tokom pomenutih sušnih perioda kada je to bio jedini spas za naše sugrađane. Kako je moguće da danas u situaciji povoljnih hidroloških okolnosti grad ostane i bez tehničke vode sa izvorišta u Beljini?
Od strane JKP Vodovod ovu informaciju nismo dobili. Da li su problem pumpe, instalacije ili čisto ljudski faktor, pitanje je koje se nameće u situaciji kada grad koji nikada nije u potpunosti zavisio od Rzava danas ostaje bez kapi vode.
Čudno zar ne?
Izvor. Morava info









Čemu se čudite? Država koja svakim danom sve više liči na evropski Afganistan, pravoslavni talibani spc su postali najvažniji ljudi, polupismeni prigrabili oružje i vlast, kinezima dali skoro sve, samo još im š…k ostao da daju. A raja ćuti.
Svaka cast da kazem bravo Predsedniku svim politicarima i sns drustvu !!! Bravo idemo dalje dok ne postanemo sahara ej mi smo na nivou zagadjenosti br uno u svetu grad cacak ! Samo glasajte za predsednika policiju ubice kriminalce koji vode drzavu ej ima li neko kucu na selu sa bunarom ? Kupio bih
Pogledajte sliku, pola miliona ljudi bez vode, a tri lika, pumpa i macola popravljaju kvar. Ljudi izmislili mašinu da putuju na mesec,a mi smo na nivou macole. Ovo bi u normalnom društvu bilo rešeni za dva tri sata, a kod nas je bitno samo da oni što odlučuju nemaju problema, vratili se u zavičaj, tamo imaju bunare sa hidroforom, a ovi mučenici u soliterima mogu na zagađenu Moravu da se umiju.
Zamislite zemlju gde polupismeni portir dobija magistarsko zvanje i diplomu a malo nakon toga postaje i rukovodilac najvažnijem javnog preduzeća.
E ,sad zamisliti kako je to ova , vaša zemlja.
Nešto vam nejasno?
Pa pogledajte samo sliku ,prvo što vidite macola na cevi,mi smo još uvek u 19 tom veku,a ovo što nas vode u 18 tom.Puna dv adaa ne mogunda zaene betonsku cev dužine 2 metra,smejurija
Neka puste tehnicku makar nisu normalni
Nena
Logično pitanje. I mene to interesuje?
Pre će biti da nismo lojalni!