ČAČAK – U ponedeljak, 10. jula od 21 sat, na Gradskom trgu u Čačku održaće se koncert pod nazivom “Putevima srpskih lepota“.

Učestvuju operski umetnici Ljubica Vraneš, mecosopran bogate svetske karijere , i Dragoljub Bajić, solista ansambla Opere Narodnog pozorišta u Beogradu. Oni će nastupuiti uz pratnju gudačkog orekstra “Bellezza Serba“.
Čačanska publika imaće priliku da uživa u filmskoj muzici, poznatim operskim arijama i najvećim svetskim hitovima.
Organizator koncerta je Turistička organizacija Čaak, uz pokroviteljstvo grada Čačka.
Izvor: Morava info









Acon, kako se zovu ovi što pljuju po“botovima“? Ko su oni? Čiji su oni botovi? A koju reč upotrebiti kad pudlica laje? Ko priča je pričalac. Ko peva je pevač. Pas (pudlica) laje i kaže se lajavac. Čemu ljutnja za „lajavac“? Baš je simpatična. Zaslužio je neku grublju reč. Razmislite. A ko je pudlica da predlaže da se nešto bojkotuje. Bilo šta? Niko mu ne brani da gleda ili ne gleda šta hoće.
..Interesantno da i Tadija i Čačanin sa kaldrme koriste iste izraze „lajavac“ ,“lajanje“,… Čini mi se da u svetlu poslednjih događaja u gradu( otkrivanja tima botova SNS) možemo posmatratii ove komentare.
Koncert je dobar, ali je dobar i razlog zbog kojeg pudlica želida bojkotuje, U svakom slučaju svačija je slobodna volja za posetu istom.
PS. Botovanje je nisko i nemoralno,ne morate se tim baviti ima dosta poštenijih poslova, recimo čišćenje kanalizacije…
Sve sam fin svet. Prosto isijava jedan isti stil pisanja. Odmah se primećuje da je u pitanju kompetentna osoba koja posećuje ovakve i druge kulturne događaje i van ovoga.
Hajdemo Čačani da uživamo u kulturnoj muzici. Ne osvrćimo se na podle i proste komentare lajavaca koji bi sve ukinuli, zabranili. Iz proste mržnje. Ovo je demokratska država kao i naš lepi grad.
Kakva si ti pudlica. Ti si obična lajava džaftara. Znaš li kad bih ja, da sam urednik ovog portala, pustio ovakav komentar u etar. Nikad pa ni onda. Idi laj na ulici.
Ako si Pudlica baš si pudlica. Treba ti povodac. I korpa za njušku. Samo kad i korpa mogla da prikrije tvoje prosto lupetanje. Kakav bojkot hoćeš gluperdo?
Bojkotujmo SNS manifestacije!
Šteta zbog kvalitetnih izvođača koji učestvuju, ali postaje odbojno sve na šta pozivaju i reklamiraju nekoliko ljudi koji dele pare od Rodne i uzeše sve što može. A narodu ‘leba…i igara, pa da.
Ti rođače bojkotuj šta god hoćeš. Ima nas koji dolazimo ne obazirući se na abrove, već kanimo da uživamo u svom gradu uz finu muziku. Sportski pozdrav.
Pavle, Pavle, šta ti treba da te ovi dobri ljudi ovako pljuju za ove tvoje idiotske komentare?