Violeta Marković: Napustila sam udruženu opoziciju Čačka kada su protesti u gradu postali nasilni

16
1827

ČAČAK – Potpredsednica Gradskog odbora Narodne stranke u Čačku i odbornica te stranke u lokalnom parlamentu Violeta Marković izjavila je da je odlučila da ne bude deo udružene opozicije onog trenutka kada su protesti u Čačku poprimili nasilni karakter.

Neučešće Narodne stranke u radu udružene opozicije Čačka ponovo je aktuelizovana nakon događaja od 6. oktobra, kada je deo okupljenih građana izviždao bivšeg predsednika Dveri Dveri Boška Obradovića.

  • Ranije sam govorila da nije dobro što su protesti u Čačku dobili jednu dozu nasilja. Sve dok su ti protesti slali poruku mira i ljubavi, dok su to bile mirne šetnje, što su studenti prvih meseci zaista i radili, to su bili protesti koje je trebalo da podrže svi ljudi u državi i ovom gradu. Onog trenutka kada je to rezultiralo razbijenim glavama i razbijenim vratima, moja odluka je bila da ja u tome ne treba da učestvujem – izjavila je odbornica Narodne stranke.

Ona je ocenila da nasilje ne može doneti promene u društvu, ističući da takve situacije najviše odgovaraju vlastima.

  • Nasilje je situacija u kojoj se Aleksandar Vučić najbolje snalazi i niko ga u nasilju ne može pobediti. Nažalost, nasilje se sa ulica prenelo u škole, pa i u vrtiće, ali o tome danas niko ne priča – poručila je odbornica Narodne stranke.

Izvor: Morava info

Prethodni članakSrbija juri pravo čudo – Andora tek prva prepreka: Mogu li „Orlovi“ ipak na Svetsko prvenstvo?
Sledeći članakSimović: Bezuslovna podrška studentskoj listi, biću čuvar kutija na izborima!

16 KOMENTARA

  1. Sve je ovo „mlacenje prazne slame“. Bez motke se ovi sa vlasti oterati nece. Svo ostalo se radi u njegovu korist, a mirne demonstracije najvise.

      • Tacno, kad blokaderi ruse, biju, pljuju, polivaju sa svacim sve je u redu. Druga strana trpi. Ali kad toj strani puknu trpila pa okrenu curak naopako, vrate, donekle, istom merom onda blokaderi placu, cvile, smrkcu, sline da te muka uhvati i bude ti ih zao.

  2. vaša stranka je napustila opoziciju onoga dana kada je Đilas uspeo da kandiduje Ponoša pre Vuka za predsednika od tada je vaša stranka prešla na Vučićevu stranu i bila spavač do prošlih izbora kada ste ostali bez parlamenta i od tada ste morali da otvoreno pređete na stranu režima

  3. Reklo bi se da ova radi za sns. Sve deluje da je tako.
    Mada, nije jako bitna, nema podrsku 30 ljudi, tako da, neka prica sta hoce

    Studenti ide do pobede. Vas bivse naprednjake nece niko vise. Nece ni ove sad nece nikog od vas. Samo novi ljudi

    • Koja deca, blokaderi? Nikada. A studenti sigurno da. Jednog dana kad zavrse fakultete, zaposle se, dokazu da mogu samostalo da zive i rade, da ne zavise od drugoga, da hrabro i samostalno donose odluke. Znaci da budu svoji ljudi. I ja to zelim svim srcem i tome se nadam. A do tada neka nam je Bog u pomoci. Trebace nam.

      • ko je od ovih u sns dokazao da moze samostalno da radi i zivi? Pa covece 80% njih nije imalo ni srednju zavrsenu a sada fakultete, ni posao a sada funkcioneri. Sta imas na to da kazes?
        Grado upravlja decko od 36g, bez radnog iskustva i obrazovanja?
        Pomocnina devojka od 30g bez iskustva u tome sto su joj poverili. Skupstinu vodi covek, koji nema predstavu o zakonima i tome slicno.
        Vecnici grada su , Boze pomozi……
        Nacelnik okruga je nastavnik tehnickog bez radnog iskustva. Direktori bez skole i iskustva u radu u JP a kamo li da ih vode.

        I o cemu mi ovde pricamo?

  4. Jedna od retkih pravih gospodja, koja nema problem da pohvali i da predlog kada je nesto na korist gradjana, a ne da pravi preformans za drustvene mreze kao neki novokomponovani sa 5 fb stranica sto rade, veseli cita tekst ne moze da nauci ono sto zeli da izjavi pa drhti kao jebena zecica

  5. Nisi ti napustila opoziciju jer su protesti postali nasilni nego vasa partija je filijala snsa koja treba da pokupi desnicarske glasove !

  6. Violeta, kuco stara, vratila si se, vidim, na radikalska fabrička podešavanja. Tvoja vanparlamentarna partija priprema, u koaliciji sa dr Nestorovicem, jednu od najvecih prevara na sledecim izborima. Oduvek si bila krajnje nepouzdan partner i sve si po gradu abrovisala šta se na sastancima pričalo, bez obzira kojoj si stranci u tom trenutku pripadala, a promenila si ih nekoliko u svega par godina.

  7. Ipak si ti Viki stara radikalka. Ne bi bilo čudno da te uskoro vidimo u nekom rukovodećem organu napredne stranke. Prevrtljiva si i nećeš nikad napredovati u politici ma koliko se trudila. I odmah nadji nekog tvog botića da te brani na mrežama i uzvraća komentarima, a možeš i sama sebe da braniš pod drugim imenom.

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here