Vučić: Milanovac uskoro dobija brzu saobraćajnicu do auto-puta “Miloš Veliki“

0
Foto: MNA/Miloš Lukić

GORNJI MILANOVAC – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će biti izgrađena brza saobraćajnica od auto-puta “Miloš Veliki“ do Gornjeg Milanovca u dužini od oko 10 kilometara, dodajući da je taj projekat skup.

Vučić je tokom obilaska Osnovne škole “Momčilo Nastasijević” u Gornji Milanovac, za čiju rekonstrukciju je država preko Kancelarije za upravljanje javnim ulaganjima izdvojila 2,3 miliona evra, rekao da bi trebalo na isti način da budu uređene još dve škole u ovom mestu.

On je poručio da će biti izgrađena kanalizaciona mreža u Takovu, Vraćevšnicu, Pranjanima, na Rudniku.

Vučić je naglasio da su pred Srbijom brojni izazovi, od migrantske krize, koronavirusa, ali i težnje da očuvamo Kosovo i Metohiju.

Uz vašu podršku, poverenje i posvećenost odolećemo svim izazovima i pritiscima – poručio je Vučić okupljenim građanima.

Prema njegovim rečima, zahvaljujući investicionom planu Srbija 2020-2025, u narednom periodu se mogu očekivati veće plate i penzije.

Rast Srbije u januaru je najviši, iznosio je 6,5 odsto. Da nam nije kineskog i evropskog koronavirusa, rekao bih da bi ova godina bila najuspešnija, ali sačekaćemo da vidimo šta će se još dešavati – istakao je Vučić.

Dodaje da će životni standard biti veći, i da ćemo “decu vraćati iz inostranstva”.

Opet ću doći neke druge objekete da otvaramo – poručio je Vučić na kraju obraćanja okupljenim građanima.

Izvor: MNA

BEZ KOMENTARA

PRE SLANJA KOMENTARA, MOLOMO VAS DA OBRATITE PAŽNJU NA SLEDEĆE UPUTSTVO:
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Portal Morava info zadržava pravo da, ukoliko ih proceni kao neumesne, skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, bilo kakvu pretnju, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj. Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Portal Morava info nema nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za skraćivanje komentara i njihovo objavljivanje. Redakcija ne odgovara za stavove čitalaca iznesene u komentarima. Vaš komentar može sadržati najviše 1.000 pojedinačnih karaktera, i smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

OSTAVITE ODGOVOR