Trebala mu letačka dozvola: Vozio 198 na sat na mestu gde je ograničenje 80

7

ČAČAK – Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Čačku, tokom vikenda, isključili su iz saobraćaja trojicu vozača, jednog koji je prekoračio brzinu za 118 kilometara na čas, kao i dvojicu koji su vozili pod dejstvom psihoaktivnih supstanci.

Patrola je u Prislonici, na putu Preljina – Gornji Milanovac, zaustavila četrdesetdevetogodišnjeg vozača “fijata“ koji je učinio prekršaj nasilničke vožnje tako što je vozio 198 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje 80.

Saobraćajna policija u Gornjem Milanovcu zatekla je četrdesetdvogodišnjeg muškarca koji je upravljao “folksvagenom“ pod dejstvom amfetamina i benzodijazepina, a na magistralnom putu Gornji Milanovac – Beograd tridesetčetvorogodišnjeg vozača “pežoa“ koji je vozio pod dejstvom kanabisa.

Protiv svih vozača biće podnete odgovarajuće prekršajne prijave.

Izvor: Morava info

7 KOMENTARA

PRE SLANJA KOMENTARA, MOLOMO VAS DA OBRATITE PAŽNJU NA SLEDEĆE UPUTSTVO:
Molimo vas da se u komentarima držite teme teksta. Portal Morava info zadržava pravo da, ukoliko ih proceni kao neumesne, skrati ili ne objavi komentare koji sadrže osvrte na nečiju ličnost i privatan život, bilo kakvu pretnju, nepristojan rečnik, govor mržnje, rasne i nacionalne uvrede ili bilo kakav nezakonit sadržaj. Komentare pisane verzalom i linkove na druge sajtove ne objavljujemo. Portal Morava info nema nikakvu obavezu obrazlaganja odluka vezanih za skraćivanje komentara i njihovo objavljivanje. Redakcija ne odgovara za stavove čitalaca iznesene u komentarima. Vaš komentar može sadržati najviše 1.000 pojedinačnih karaktera, i smatra se da ste slanjem komentara potvrdili saglasnost sa gore navedenim pravilima.

OSTAVITE ODGOVOR