A ko drugi nego Jovan Milošević! Čačanin odveo Srbiju u polufinale! (VIDEO)

1
694

ČAČAK – Kadetska reprezentacija Srbije pobedom nad vršnjacima iz Danske od 2:1 plasirala se u polufinale Evropskog prvenstva za igrače do 17 godina, koje se održava u Izraelu.

Ponovo je igrač utakmice bio Čačanin Jovan Milošević, koji je pri rezultatu 1:1, u 64. minutu odlično reagovao posle dodavanja Bukinca i postigao pobedonosni, a svoj četvrti pogodak na kontinentalnom šampionatu za kadete.

Poveli su izabranici selektora Radovana Krivokapića već u trećem minutu pogotkom Jana-Karla Simića glavom nakon prekida koji je izveo kapiten Aleksandar Stanković.

Međutim, kako je krenulo drugih 45 minuta, tako su Dancu stigli do izjednačenja. Nakon samo tri minuta igre strelac je bio Hejlund nakon dobrog prodora Sorensena.

Rival “orlića“ u borbi za finale biće selekcija Holandije, koja je dan ranije bila bolja od Italije. Polufinale je na programu 29. maja u Natanji.

Drugi polufinalni par čine Francuska i pobednik četvrtfinalnog duela između Španije i Portugala.

Izvor: Morava info