Borac 1926 poražen u Jagodini

10
857

ČAČAK – Fudbaleri Borca 1926 poraženi su u Jagodini od istoimene ekipe rezultatom 2:1. Utakmica je odigrana u okviru 2. kola Prve lige Srbije.

Strelci za Jagodinu bili su Divac u poslednjim trenucima prvog poluvremena i Ristić u 52. minutu.

Borac je u 70. minutu smanjio preko Bajića, ali gostujući fudbaleri nisu imali snage da stignu makar do boda.

Ovo je drugi poraz izabranika Vladimira Stanisavljevića.

U narednom kolu Borac 1926 je domaćin ekipi Železničara iz Pančeva.

Izvor: Morava info

Prethodni članakVelike gužve na putevima oko Čačka
Sledeći članakKazna za vožnju bicikla gradskim bedemom 5.000 dinara

10 KOMENTARA

• Kada će uprava da se oglasi povodom lošeg starta. Samo se trener pojavljuje, ne može on sve sam da vodi. Gde je rukovodstvo u Vladimirovcima ili u Čačku? Gde su legende ovog kluba, Maradona iz Prova i Šabački Mesi.? Gde je naš izabrani gradonačelnik, otišao ponovo u banju?

• Voleo bih da mi navedeš ime jednog grada na svetu u kojem se gradonačelnik oglašava nakon što neka fudbalska ekipa iz njegovog grada izgubi u prva dva kola. Stvarno si buzdovan.

• Kaži ti nama, buzdovan, ko treba da se oglašava kada uprave nema. On se oglašava oko Prova kada ga niko nije pitao, daje im novac po ko zna kakvoj logici, aminuje sve odluke u vezi fudbala u Čačku. A kaži ti gde ima na svetu da grad kupi novcem građana klub iz nekog sela i dozvoli mu da igra na gradskom stadionu?