Čačak 94 sa pola gasa do pobede protiv Beovuka 72

7
933

ČAČAK – Košarkaši Čačka 94 nemaju milosti u B grupi Druge lige Srbije. Oni su u utakmici 7. kola u hali kraj Morave, pred oko 300 gledalaca, odneli ubedljivu pobedu protiv Beovuka 72 rezultatom 95:73.

Izabranici Zorana Stefanovića, uz Hercegovac iz Gajdobre, jedina su neporažena ekipa u drugom rangu srpske košarke i nakon prve polovine ligaškog dela šampionata istakli su najozbiljniju kandidaturu za plasman u KLS.

Pitanje pobednika u duelu sa Beograđanima nijednog trenutka nije se postavljalo, a konačnih 22 razlike rezultat je nešto ležernijeg pristupa Čačana u drugih 20 minuta i činjenice da ključni igrači nisu imali preveliku minutažu.

Najefikasniji u pobedničkom timu bio je Pavle Jokić sa dabl-dabl učinkom od 25 poena i 10 skokova. Dvocifreni su još bili Đorđe Ćurčić i Bratislav Paunović sa po 14, te Đorđe Majstorović i Stefan Dimitrijević sa po 11 koševa.

Narednog vikenda Čačak 94 u derbiju kola gostuje ekipi Pirota, koja do sada ima samo jedan poraz, i to baš od narednog protivnika.

Izvor: Morava info

Prethodni članakZa 24 sata na kovid odeljenju preminulo pet osoba, među njima i 37-godišnja Čačanka
Sledeći članakZelenović i Ćuta potpisali sporazum, “zeleno-levi“ blok izlazi na izbore