
ČAČAK – Zamenik gradonačelnika Čačka Vladan Milić potpisao je sporazum sa pedstavnicima Ministarstva odbrane RS o korišćenju Remontovog stadiona.
Grad će biti korisnik stadiona u naredne tri godine, i to bez bez naknade.
- U toku je sređivanje terena. Naša intencija je da ga dodelimo na upravljanje SC “Mladost“, naravno i na korišćenje sportskim klubovima. Takođe, jedan od rok festivala po kome je Čačak prepoznatljiv – festival “Priča“, ponovo će biti organizovan na remontovom igralištu – izjavio je danas nakon sednice Gradskog veća zamenik gradonačelnika Milić.
Nekadašnji fudbaler Remonta, a sada predsednik FK Remont 1959 Vladimir Grujović veruje da će se na terenu na Alvadžinici uskoro ponovo zakotrljati fudbalska lopta.
- To bi za fudbal u našem gradu bio značajan događaj. Ne sme se izostaviti iz vida da od “Slobodinog“ do Trnave nema fudbalskog terena, a da u ovom delu grada ima mnogo dece. Njihovim uključivanjem u trenažni proces mnogo bi dobili i ovaj sport i društvo celini, jer bi na taj način decu odvojili od ulice – kaže Grujović.
Izvor: Morava info







Samo slusam pojedince koji od90. 2000nisu znali da sutnu loptu sad se ku,,e oni filozofi nemojte jesti g,v,a molim vas. Obicni dramoseri
Jel stadion pripada samo fk Remont ili svim klubovima na koriscenje?
Prave zatvoreni bazen obećali ima 10 godina 😀😜💪
Posaditi krompir, mladi krompir ide lepo….
.
Čim bude gotov zatvoren bazen na Remontovom se pravi svemirski centar i parking za leteće automobile!!! 🥴
Ok,dobili ste teren na besplatno koriscenje,ocekujete dosta dece,pa posto je koriscenje besplatno onda nemoj da naplacijete deci clanarinu,neka bude i to besplatno
Svi klubovi naplaćuju clanarine i imaju besplatno terene, ali nemaju besplatno trenere, lopte, takmičenje…neko i to mora da plati
Pa placajte onda majstore,ali ne placas trenere,vec priucene nazovi“ trenere“.Zasto ih ne bi placao SC Mladost,kada je vec teren dat njima?
Ja ne placam trenere. Ja placam klubu clanarinu i opremu detetu a oni od toga placaju trenere. Jeste skupo ali sistem je los gde danas malo ima tkvalitetnih trenera zbog skupih licenci pa onda postaju treneri samo oni koji imaju pare a ne i znanje. Nemam nista protiv da ih placa sc mladost a ne jja
U Čačku ima još sportova koji donose rezultate i po kojima je Čačak poznat…
Kakve će zgradurine nići na takvoj lokaciji? Ljudi, oni su prodali pola parkinga, koji je projektovan pre 35 godina, da se izgradi zgrada u Aveniji, a da ne iskoriste ovu čistu poljanu za nekoliko zgrada. Kome li ih toliko grade, kada je dece sve manje?
Pa grade za njihovu decu i da se properu neke parice
Znači, jos betona!
Šta se dogodilo sa obećanjima i projektom parka na toj lokaciji?