
ČAČAK – Fudbaleri Borca 1926 ostvarili su i četvrtu pobedu u isto toliko odigranih mečeva prvenstva Srpske lige grupa Zapad.
Oni su danas bili bolji od domaće Sloge na gostovanju u Petrovcu na Mlavi i slavili rezultatom 3:2.
Izabranici Darka Rakočevića na poluvremenu su vodili rezultatom 2:0, a do kraja su tu prednost uspeli da sačuvaju.
Strelci za “crveno-bele“ bili su Marko Pelivanović, Veljko Bogićević i Stevan Kovačević.
Borac 1926 je zasada jedina ekipa sa maksimalnim učinkom od 12 osvojenih bodova. U narednom kolu protivnik će im biti OFK Mihajlovac. Taj meč igra se na Gradskom stadionu u Čačku.
Izvor: Morava info









Siguran sam da svi sto spominju Provo nikad i nisu bili na utakmici Borca. Ova ekipa koja trenira i vodi Borac je mnogo ispravnija od muzickih menadzera i ostali lesinara nekad. NAPRED Borac
Ovi sto pominju provo bolje da se vrate u Kaculice i Kukice i navijaju za te ekipe posto izgleda da neznaju ko igra pored morave
Ti dalje od kaculica i kukica neznas nista ja kada sam gledao BORAC CACAK ti si bio u Mu……ma.
Te ekipe su sa teritorije Grada Čačka i imaju više prava da igraju na gradskom stadionu od Prova. Plus imaju predsednika, upravu… A ko je Provu u upravi?
Rakoca zategao ekipu, gazimo redom! Sledeci vikend sto vise ljudi da dodje, besplatan je ulaz, sramota da ne bude bar 1500…
Koga bre da gleda 1500 ljudi dali si ti normalan Kupus ligu i Fk Provo. Vratite nam bre lopovi nas GRB i nase IME.
Koji grb, onu komunisticku petokraku? Ajde paljba
Čestitke za fk Provo iz Vladimiraca koji već par godina koristi ime i stadion čačanskog kluba koji je ugasila napredna ekipa.
Iduce nedelje rakoc ostvaruje 19 pobedu od 20 utakmica prvenstvenih ,svaka mu cast pravi covek na pravom mestu.
Bravo Rakoca najbolji trener u poslednjih 10 godina u Cacku.
Kome treba fk provo.
Bravo momci , rekao sam da ce biti tesno , idemo dalje , sledeci vikend nova pobeda
Vratite nam pravi FK Borac !
Dodji uzmi ga.
Bolje dodji na istok nego sto laprdas i lazno se predstavljas