Kadeti Mladosti osvojili prvo mesto na međunarodnom turniru u Sarajevu

2
1229

ČAČAK – Kadetska ekipa Mladosti osvojila je prvo mesto na međunarodnom košarkaškom turniru “Telemach Sarajevo Cup“.

Ekipa Mladosti je kao pobednik svoje grupe obezbedila direktan plasman u fanale, a u odlučujućem meču savladala jeMediteran iz Crne Gore ubedljivim rezultatom 96:72.

Među izabranicima trenera Mihaila Šušića istakli su se Bogdan Zekavica sa 19, Aleksa Obrenić i Pavle Jekić sa po 18, Vukašin Zekavica sa 16, Andija Šušić sa 9 i Lazar Maksić i Strahinja Perendija sa po 8 poena.

Izvor: Morava info

Prethodni članakOmladinac slavio u lokalnom derbiju (FOTO)
Sledeći članakLista najpopularnijih pića po zemljama: Šta Srbi najviše vole da piju?

2 KOMENTARA

OSTAVITE ODGOVOR

Please enter your comment!
Please enter your name here