Marinović: Igokea nas nije pobedila, mi smo izgubili; Bajić: Borac zaslužio pobedu

9
1787

ČAČAK – Trener Borca Marko Marinović bio je nezadovoljan nakon poraza njegove ekipe od Igokee u Laktašima rezultatom 91:89.

Dobro su se košarkaši čačanskog tima borili, imali i prednost od 10 poena razlike krajem treće četvrtine, ali su presudili poeni Robinsona tri sekunde pre kraja meča.

Igrali smo utakmicu protiv jakog protivnika, znam jačinu moje ekipe i fokusiran sam samo na to. Nismo bili spremni da pobedimo ovu utakmicu, u pojedinim momentima smo i ličili na tim, ali sigurno ne mogu da budem zadovoljan, jer čini mi se da smo mi izgubili utakmicu, a ne da nas je Igokea pobedila. Uz svo dužno poštovanje i respekt prema protivniku, mi nismo bili spremni da pobedimo ovu utakmicu. Čestitam Igokei i poželeo bih im sreću u nastavku, a mi se okrećemo sledećim utakmicama – istakao je Marinović.

Trener tima iz Laktaša ocenio je da ne bi bilo nezasluženo ni da je pobedu odnela ekipa iz grada na Moravi.

Smatram da je ekipa Borca slavila u Laktašimi to ne bi bilo nezasluženo, štaviše zaslužili su pobedu više od nas. Međutim, ovo je košarka, ovo je sport i dešavaju se takve stvari. Samo otvaranje utakmice pokušavao sam igračima da kažem i da im skinem pritisak koji sam osetio kod njih, a i ovih proteklih par dana. Razlog je to što su se svu uželeli košarke i sam početak lige, prvo kolo. Možda protivnik nije atraktivan, ali je ekipa Borca pokazala da ima dobru ekipu i da igraju stvarno lepu košarku – rekao je Bajić.

Izvor: Morava info

Prethodni članakBorac u triler završnici ispustio pobedu u Laktašima
Sledeći članakGojković: “Misija Halijard“ da se obeležava kao istorijski događaj oslobodilačkih ratova (FOTO)