ČAČAK – Olujno nevreme praćeno vetrom orkanske snage pogodilo je tokom večeri Čačak. Vetar je bukvalno nosio sve pred sobom. Polomljen je veliki broj drveća u centralnoj gradskoj zoni, padali su semafori, pokidani su kablovi…

Polomljena stabla pala su na kolovoz u velikom broju gradskih saobraćajnica – Bulevaru Vuka Karadžića, ulicama Svetog Save, Vojvode Stepe, Radojice Radosavljević, Djoke Milovanovića i mnogih drugih.
Ekipe JKP “Gradsko zelenilo“ izašle su na teren i vrše uklanjanje. Semafor na kružnom putu u Balkanskoj ulici je pao na kolovoz, ali je uklonjen i ne ometa saobraćaj.
Velika šteta pričinjena je na gradskoj plaži, gde se krupne grane pale na mobilijar.

Krov tribina Fudbalskog kluba Polet it Trbušana usled nevremena pao na kolovoz i prugu, zbog čega je železnički saobraćaj u prekidu. Očekuje se da će dolazak specijalnog vozila Železnice Srbije isključiti električnu struju i omogućiti uklanjanje konstrukcije.
Izvor: Morava info









Šta je sa strujom u Ljubiću koje nema već 24h a iz distribucije se ne javljaju!?
Nadstresnica ispostovala ime kluba pa POLETela ahahahaha
Aj dosta vise sa mrznjom, hejtovanjem svega i svacega
Opustite se malo ljudi, mnogo ste napeti…probajte da budete za promenu i pozitivni nekad se i nasmejte, svima ce biti zdravije i bolje
Oluja bila, prosla…idemo dalje
Zelim nam svima prijatan dan
Ahahaha
Nasmeja me danas na svu muku
Hvala na lepim zekjama, takodje i Vama
Šta bi sa Sutjeskom ?