Železničar u dramatičnoj završnici stigao do prve ovosezonske pobede

0
426

ČAČAK – Košarkaši Železničara ostvarili su prvu pobedu u Drugoj ligi Srbije. Čačanski tim savladao je u Beogradu domaći Beovuk rezultatom 88:84.

U sportskoj dvorani “Šumice“ na Voždovcu viđena je prava drama, a utakmica je praktično rešena u poslednja dva minuta.

Izabranici trenera Bugarčića imali su u tim trenucima više pribranosti i hladnokkrvnosti. Ključni trenutak dogodio se na 14 sekundi do kraja kada je Draško Radović pogodio trojku za konačnu pobedu.

Najefikasniji u ekipi sa železnčičke stanice bili su Raković sa 23 i Panić sa 20 poena, a dvocifren učinak još su imali Petrović 11 i Krsmanović 10 koševa.

Ovaj trijumf mogao bi da bude podstrek za Žele da u nastavku sezone zaigra još bolje. Čačani su sada deveti na tabeli sa jednom pobedom i tri poraza.

U narednom kolu Železničar je domaćin ekipi Svetog Đorđa iz Žitišta.

Izvor: Morava info

Prethodni članakČačanski naprednjaci proslavili stranačku slavu (FOTO)